Infl logo

Děti pomáhají zvířatům

děti a zvířata

Děti a zvířata jsou nerozluční kamarádi. Na jejich vztahu je založen projekt "Děti pomáhají zvířatům." Děti nabízejí knížky o zvířátkách pro malé čtenáře. Máme krásné knížky z produkce nakladatelství Grada O psech, O kočkách, O zvířátkách ze zoo, O mořských zvířátkách, Brzy přibude O motýlech, pak O opicích. Celkem jih bude čtrnáct. Z každé prodané knížky předají děti zvířatům (převážně v útulcích) 50 korun.

Projekt se rozjel ve Zlíně. Děti ze zdejší 17. ZŠ předaly už místnímu Útulku pro zvířata v nouzi přes 35 tisíc korun. Chceme projekt rozšířit do dalších škol, školek, obcí a měst. Čím víc projekt rozšíříme, tím více zvřat podpoříme. To rozšíření vyžaduje pořízení prodejních stánků, plakátů, letáků, obecně reklamy, a v neposlední řadě nákup dalších knížek. Otevřeli jsme na DONIO sbíku na podporu roršíření. Potřebujeme pomoct s propagací projektu mezi milovníky zvířat i mezi lidmii obdařenými chápajícím člověčenstvím. Projekt je zveřejněn na stránkách DONIO- Děti pomáhají zvířatům. Pokud vás spolupráce na projektu oslovuje, předáme vám "zvací" dopisy pro vaše přátele. Vaše zapojení do prjektu vám může přinášet i finanční efekt. Pokud pojevíte zájem, povíme si víc. 

  https://donio.cz/pribeh/21229

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků