Infl logo

SMILEAT dětské příkrmy a svačinky - NOVINKA


Pro uvedení španělské značky dětských svačinek a příkrmů SMILEAT na český trh hledáme influencery se 100% obsahovým zaměřením na malé děti - nejlépe stravování dětí 0-cca 6 let. Příkrmy, svačinky, BIO, EKO (všechny obaly 100% recyklovatelné). (Pokud děláte makeup/oblečení pro ženy/maminky - nemáme o toto v tuto chvíli zájem, hledáme obsahově pouze přímé zaměření na děti.)

Forma spolupráce - produkty zdarma, placená forma dle relevance profilu influencera a jeho možností.

Načasování - produkty nyní zalistováváne k našim odběratelům, aktivní promování plánujeme v srpnu. Hledáme více influencerů tak, aby byla značka hodně vidět. Vzorky na přípravu materiálů budeme zasílat v průběhu června. V červenci proběhne příprava a v srpnu první příspěvky. V kampani plánujeme s osvědčenými influencery pokračovat dlouhodobě. Produkty budou z počátku k dispozici hlavně online - Rohlik, Kosik, apod.

V odpovědi prosím specifikujte svou nabídku - zašlete prosím vždy alespoň 2 varianty - jednu barterovou a jednu placenou.

Děkuji

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová