Infl logo

Spolupráce doplňky stravy - Chromozoom


Dobrý den všem,

jsme Chromozoom - česká biotechnologická firma zabývající se DNA testováním, analýzou mikrobiomu a vývojem doplňků stravy podle nejnovějších vědeckých poznatků o genetice a biologii člověka. Nedávno jsme na trh uvedli řadu doplňků stravy a rádi bychom se propojili s někým, pro koho je zdravý životní styl na prvních místech v žebříčku hodnot. Hledáme ideálně někoho, kdo doplňky stravy pravidelně užívá, pohybuje se v tom a dokáže na to velmi dobře vytvořit zajímavý obsah (video i statický). Tvoje zájmy dále ideálně obsahují: fitness, biohacking, vaření, krása.

Zajímají nás tvoje dosahy, úspěchy, highlighty s influencer marketingem v minulosti a co můžeme od takové spolupráce očekávat.

Ohledně finančního ohodnocení: barter a finanční ohodnocení podle daného efektu na prodeje.

Budeme se těšit na odezvu.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků