Infl logo

Prémiová vína JustBe

alkohol
víno
drinks
wine
alkoholické nápoje
nápoje
nealkoholické nápoje

Krásný den všem!

Jsme JustBe. Prémiová značka vín a vinných koktejlů, která zaujme každého milovníka vína, zejména prosecca. Naše drinky na první pohled zaujmou elegantním, trendy designem a stejně tak, jak dobře vypadají, tak dobře chutnají. Jsou také pouze z kvalitních surovin bez zvýrazňovačů chuti.

Na českém trhu působíme poměrně krátce, drinky však nabírají na popularitě a my hledáme někoho, kdo se stane ambasadorem naší značky a pomůže nám to tu pořádně nakopnout. Hledáme někoho, kdo je stejný jako naše drinky - někoho, kdo je trendy, elegantní, prostě chic...umí být originální a lidsky si sedneme.

Je třeba počítat s tím, že jsme na začátku naší cesty a dle toho se odvíjí naše finanční možnosti - v ideálním případě, pokud začneme barterem. Avšak rychle rosteme a hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci, kdo poroste s námi.

Těšíme se na reakce!

@justbedrinks.cz

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English