Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

BYTŮSTKA

BYTŮSTKA

Projekt si klade za cíl osvětu v oblasti týrání dětí v České republice kde je ročně hlášeno 10 000 případů, nicméně lidskoprávní organizace uvádějí, že skutečné číslo je až třikrát vyší. Původní idea rozšíření myšlenky projektu byla oslovení sítě grafitti umělců, tak aby se Česko probudilo do nového dne a Všude by bylo namalováno heslo nebijtedeti.cz. Toto bohužel nebylo možné z důvodu využití nelegálních ploch a možného problému s policií. Doufám, že podobná idea by se dala realizovat ve virtuálním světe influencerů...Některé z legálních ploch, které se nám podařilo vytvořit si můžete prohlédnout zde. Děkuji mnohokrát za zájem o projekt a Váš čas !

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.