infl logo
cenikyremesel.cz
Značka

cenikyremesel.cz

1️⃣ Rozpočtový programHlavním produktem našeho projektu je jednoduchý online rozpočtový program pro stavební firmy, řemeslníky, ale i pro samotné svépomocníky a zákazníky, kteří nikdy předtím žádný rozpočet nevytvořiliRozpočty lze vytvářet položku po položce, nebo automaticky během dvou minut pomocí naší kalkulačky a to jak na počítači, tak na tabletu, či mobilu2️⃣ Zprostředkování firem k vytvořeným rozpočtůmNa základě vytvořeného rozpočtu lze poptat jednoduše zhotovitele na komplexní realizaci díla, nebo jen samotné řemeslníky na provedení práce bez dodávky materiálů.Za posledních 10 let máme v naší databázi spoustu prověřených firem i řemeslníků, kterým připravujeme a zprostředkováváme stavební zakázky3️⃣ Zprostředkování řemeslníků pomocí našeho eshopuNaše ceníky řemeslných prací bez materiálu slouží jako formuláře pro objednání požadovaných prací formou eshopu4️⃣ Servis pro stavební firmy Tato služba je velmi komplexní a celkem podrobně popsaná zde5️⃣ Stahování ceníků zdarma Na tomto odkazu lze zdarma stáhnout aktuální ceníky samotných prací v excellu nebo PDF

Influenceři ve stejných kategoriích jako značka cenikyremesel.cz
nebo se přihlaš pro zobrazení všech 563 influencerů v kategoriích značky cenikyremesel.cz

Najdi influencery co spolupracovali se značkou cenikyremesel.cz

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague