Infl logo
cenikyremesel.cz

Cenikyremesel.cz

1️⃣ Rozpočtový programHlavním produktem našeho projektu je jednoduchý online rozpočtový program pro stavební firmy, řemeslníky, ale i pro samotné svépomocníky a zákazníky, kteří nikdy předtím žádný rozpočet nevytvořiliRozpočty lze vytvářet položku po položce, nebo automaticky během dvou minut pomocí naší kalkulačky a to jak na počítači, tak na tabletu, či mobilu2️⃣ Zprostředkování firem k vytvořeným rozpočtůmNa základě vytvořeného rozpočtu lze poptat jednoduše zhotovitele na komplexní realizaci díla, nebo jen samotné řemeslníky na provedení práce bez dodávky materiálů.Za posledních 10 let máme v naší databázi spoustu prověřených firem i řemeslníků, kterým připravujeme a zprostředkováváme stavební zakázky3️⃣ Zprostředkování řemeslníků pomocí našeho eshopuNaše ceníky řemeslných prací bez materiálu slouží jako formuláře pro objednání požadovaných prací formou eshopu4️⃣ Servis pro stavební firmy Tato služba je velmi komplexní a celkem podrobně popsaná zde5️⃣ Stahování ceníků zdarma Na tomto odkazu lze zdarma stáhnout aktuální ceníky samotných prací v excellu nebo PDF

Kategorie značky
stavebnictví obchod investice

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English