infl logo
Rebel’s Coffee House
Značka

Rebel’s Coffee House

Příběh naší kávové cesty se začal psát v roce 2016, když jsme v Kladně otevřeli kavárnu s prodejnou kávy Rebel´s Coffee house. Po necelém roce provozu, kdy jsme stále hledali tu pravou kávu pro nás a naše zákazníky, jsme se rozhodli upražit si kávu sami tak, aby nám chutnala. Proto jsme také zakoupili náš první pražící stroj, na kterém Karel, který s celým procesem pražení v Rebel´s začal, pražil kávová zrna, jež získala oblibu u mnoha našich zákazníků nejen v Kladně, ale také dále po celé republice. A tím to celé začalo....V roce 2022 jsme zakoupili nový stroj na pražení od značky Besca, který jsme naštěhovali do naší nově postavené pražírny v Kladně - Dubí. Pro zákazníky poskytujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej. V současné době provozujeme kavárnu s prodejnou kávy v centru Kladna a v letních měsících rádi jezdíme na různorodé akce naším Coffee truckem.

Influenceři ve stejných kategoriích jako značka Rebel’s Coffee House

    Kosmetický maniak, máma a normální holka, co ráda vaří a pije kávu a prosecco :-)

    www.marvinandmargarita.com @marvin_margarita 30000 followers @margarita_fisko. 11000 followers

    Som mamina ktora miluje dobre jedlo, zboznuje kuchyňu a varenie je moja vášeň. Čerstvo upečeny chlieb je moja závislosť a preto učím aj druhých ako…

nebo se přihlaš pro zobrazení všech 61 influencerů v kategoriích značky Rebel’s Coffee House

Najdi influencery co spolupracovali se značkou Rebel’s Coffee House

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague