infl logo
ReFresh Bistro
Značka

ReFresh Bistro

Náš unikátní koncept školního bistra zavádí profesionalitu, příjemné prostředí s kvalitní personálem a širokým výběrem (nejen) do středních škol. Hlavním cílem je vytváření skvělého zázemí pro stravování studentů za přijatelné ceny. Provozujeme přes 40 poboček po celém Česku, denně obsloužíme více než 20 tisíc studentů a stále rosteme.

Influenceři ve stejných kategoriích jako značka ReFresh Bistro

    K tomu, že se ze mně stal "influencer" jsem se dostala přes foto modeling, kterému se věnuji už přes 12 let. Za tu dobu jsem…

    Blogerka, která se věnuje hlavně české a udržitelné módě a životnímu stylu. Studovala bohemistiku, dělá korektury a ráda píše o všem možném, nejraději o módě…

    Užitečnej idiot, :)

    Moderátor, komik, fashionman, hodinkový maniak, automobilový nadšenec.

nebo se přihlaš pro zobrazení všech 562 influencerů v kategoriích značky ReFresh Bistro

Najdi influencery co spolupracovali se značkou ReFresh Bistro

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague