infl logo
Značka

ubereats

Uber Eats je online platforma pro objednávání a rozvoz jídel, kterou Uber spustil v roce 2014. Uživatelé mohou číst jídelní lístky, recenze a hodnocení, objednávat a platit za jídlo ze zúčastněných restaurací pomocí aplikace na platformách iOS nebo Android nebo prostřednictvím webového prohlížeče

Kategorie značky
rozvoz jídel jídlo
Influenceři ve stejných kategoriích jako značka ubereats

    Z blogu (veronika.duzi.cz) jsem po šesti letech přešla na Instagram (@veronikaduzi), kde se snažím motivovat sledující ke zdravějšímu životnímu stylu. Jsem výživová poradkyně, trenérka a…

    MMA ZÁPASNICE, top 10 miss fitness, reality show IAF 2

    Jsem beauty blogerka, která miluje objevování nových kosmetických produktů 💄, míst 🗾 & chutí 🍜

    Píšu blog, mapuju kavárny, lovím v sekáčích, občas spím v lese, hodně čtu, cestuju a věřím, že jen snít nestačí.

nebo se přihlaš pro zobrazení všech 118 influencerů v kategoriích značky ubereats

Najdi influencery co spolupracovali se značkou ubereats

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague