infl logo
Andrejka.Rubinova  @Andrejka.rubinova
Influencer / tvůrce obsahu

Andrejka.Rubinova

Sociální účty
Infl skóre
1

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Andrejka.Rubinova  @Andrejka.rubinova
Andrejka.Rubinova  @Andrejka.rubinova
Andrejka.Rubinova  @Andrejka.rubinova
Jsem holka se stálým úsměvem na tváři. Snažím se na všem a na všech vidět to pozitivní. Když si potřebuji pročistit hlavu, zacvičím si jógu, nebo si jdu zaběhat. Zúčastnila jsem se již i několik běžeckých závodů. Miluju kavárny, kávu a sladké, což jde ruku v ruce. Studovala jsem marketing, který mě baví a aji se jim živím. Když jsou peníze a čas tak cestuju! Všude možně, ale nejčastěji si zaletím někam po Evropě na prodloužený víkend a s batohem na zádech. Mým dalším koníčkem je fotografování. Baví mě to a aktuálně si tvořím své portolio. Párkrát jsem stála před foťákem jako modelka, například pro udržitelnou módu Happy Nature (moje první spolupráce). Aktuálně spolupracuji s Můj deník vděčnosti .
nebo se přihlaš a kontaktuj Andrejka.Rubinova v interním chatu

Najdi influencery jako Andrejka.Rubinova

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Andrejka.Rubinova pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj Andrejka.Rubinova v interním chatu

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague