Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Andrejka.Rubinova

1
Andrejka.Rubinova  @Andrejka.rubinova
Jsem holka se stálým úsměvem na tváři. Snažím se na všem a na všech vidět to pozitivní. Když si potřebuji pročistit hlavu, zacvičím si jógu, nebo si jdu zaběhat. Zúčastnila jsem se již i několik běžeckých závodů. Miluju kavárny, kávu a sladké, což jde ruku v ruce. Studovala jsem marketing, který mě baví a aji se jim živím. Když jsou peníze a čas tak cestuju! Všude možně, ale nejčastěji si zaletím někam po Evropě na prodloužený víkend a s batohem na zádech. Mým dalším koníčkem je fotografování. Baví mě to a aktuálně si tvořím své portolio. Párkrát jsem stála před foťákem jako modelka, například pro udržitelnou módu Happy Nature (moje první spolupráce). Aktuálně spolupracuji s Můj deník vděčnosti .

Chceš spolupracovat s influencerkou
Andrejka.Rubinova?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.