Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Black Forest Girlzz

Black Forest Girlzz  @black_forest_girlzz
Jsme dvě bláznivé kamarádky ( Tereza a Jana) se smyslem pro humor-Češky žijící v Německu,které sdílí stejnou vášeň pro kosmetiku ,módu a životní styl. Proto jsem si založily instagramový Profil @black_forest_girlzz, kde rády inspirujeme ostatní a představujeme našim sledujícím nové trendy, outfity, kosmetické tipy a super věci, které se nám líbí a chtěly bychom je podpořit. Jelikož jedna z nás pracovala 8 let jako módní stylistka a kostymérka pro film, televizi a reklamy a druhá má 15 let kadeřnický kurz a jejím velkým koníčkem jsou vlasy a vše okolo, máme k tomuto tématu hodně blízko. Svět módy a kosmetiky je naše velká láska. Ter&Jane BFG🖤

Chceš spolupracovat s influencerem
Black Forest Girlzz?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.