infl logo
bubba_bublinka  @bubba_bublinka
bubba_bublinka  @bubba_bublinka
bubba_bublinka  @bubba_bublinka
bubba_bublinka  @bubba_bublinka

bubba_bublinka

Jmenuji se Bubba, jsou mi čtyři roky a jsem plemeno Stafordšírský Bullteriér. Jako typický představitel plemene jsem doma "gaučák" a venku aktivní, veselý pes. Miluji bull sporty, plavání, běhání (coursing) a ráda se honím za míčkem nebo talířem.

Protože miluju všechny lidi, tak jsem složila canisterapeutické zkoušky a mám oprávnění poskytovat canisterapii.

Mám štěstí na aktivní páníčky, kteří mi ve vrchovaté míře poskytují všechny výše uvedené aktivity a rádi z nich pořizují fotografie a sdílí je na mém profilu. Jsem společenská a společně s páníčky navštěvuji restaurace, cukrárny a kavárny, samozřejmě jen tam, kam můžu. -:)

Panička mi šije šátečky, které ráda nosím a jsou pro mě typickým znakem.

K dnešnímu dni mám přes 10 tisíc sledujících.

Re.bruns
Mixano

Najdi influencery jako bubba_bublinka

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s bubba_bublinka pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.