Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

bubba_bublinka  @bubba_bublinka

bubba_bublinka


Jmenuji se Bubba, jsou mi čtyři roky a jsem plemeno Stafordšírský Bullteriér. Jako typický představitel plemene jsem doma "gaučák" a venku aktivní, veselý pes. Miluji bull sporty, plavání, běhání (coursing) a ráda se honím za míčkem nebo talířem.Protože miluju všechny lidi, tak jsem složila canisterapeutické zkoušky a mám oprávnění poskytovat canisterapii. Mám štěstí na aktivní páníčky, kteří mi ve vrchovaté míře poskytují všechny výše uvedené aktivity a rádi z nich pořizují fotografie a sdílí je na mém profilu. Jsem společenská a společně s páníčky navštěvuji restaurace, cukrárny a kavárny, samozřejmě jen tam, kam můžu. -:)Panička mi šije šátečky, které ráda nosím a jsou pro mě typickým znakem.K dnešnímu dni mám přes 10 tisíc sledujících.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrambubba_bublinka 10,400
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
bubba_bublinka?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.