infl logo
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Influencer / tvůrce obsahu

Catherine Black

Sociální účty
Infl skóre
33

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
K tomu, že se ze mně stal "influencer" jsem se dostala přes foto modeling, kterému se věnuji už přes 12 let. Za tu dobu jsem pracovala na mnoha foto kurzech Moje fotoškola a Megapixel.cz. Také jsem byla tváří rodinného šperkařského studia Gold Atelier v komerční prezentaci v časopise Šperk&Móda (2017) a od roku 2019 jsem oficiální tvář kosmetického studia Kateřina Kozarová. V roce 2019 jsem také byla modelkou dvou workshopů kreativního make-upu, které byly pořádané parfumerií Douglas. Když to jde, věnuji se i herectví. Za sebou mám dvě odehrané sezóny ve švédsky mluveném studentském divadle SveTr, které působí na Masarykově univerzitě v Brně (role Sanny ve hře Sannas sanna jag; Lidköping, Uppsala, Stockholm a role stařeny ve Strašidelné sonátě Augusta Strindberga; Brno). V roce 2016 jsem si zahrála hlavní roli v oficiálním spotu pro Ekofilm festival. A nakonec, v roce 2020 jsem si zahrála hlavní roli v hudebním klipu Zdeněk Vlček a SEN - Omalovánka. V rámci potřeby se občas účastním i natáčení televizní tvorby pro ČT (Labyrint 2, Labyrint 3, Můj strýček Archimedes...) atd. Během spolupráce se značkou mi jde o to, abychom si navzájem sedli. Také si velmi zakládám na profesionálním jednání z obou stran. Je to totiž naše nejlepší vizitka.
nebo se přihlaš a kontaktuj Catherine Black v interním chatu

Najdi influencery jako Catherine Black

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Catherine Black pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj Catherine Black v interním chatu

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague