infl logo
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel
Catherine Black  @catherinexblackxmodel

Catherine Black

K tomu, že se ze mně stal "influencer" jsem se dostala přes foto modeling, kterému se věnuji už přes 12 let. Za tu dobu jsem pracovala na mnoha foto kurzech Moje fotoškola a Megapixel.cz. Také jsem byla tváří rodinného šperkařského studia Gold Atelier v komerční prezentaci v časopise Šperk&Móda (2017) a od roku 2019 jsem oficiální tvář kosmetického studia Kateřina Kozarová. V roce 2019 jsem také byla modelkou dvou workshopů kreativního make-upu, které byly pořádané parfumerií Douglas. Když to jde, věnuji se i herectví. Za sebou mám dvě odehrané sezóny ve švédsky mluveném studentském divadle SveTr, které působí na Masarykově univerzitě v Brně (role Sanny ve hře Sannas sanna jag; Lidköping, Uppsala, Stockholm a role stařeny ve Strašidelné sonátě Augusta Strindberga; Brno). V roce 2016 jsem si zahrála hlavní roli v oficiálním spotu pro Ekofilm festival. A nakonec, v roce 2020 jsem si zahrála hlavní roli v hudebním klipu Zdeněk Vlček a SEN - Omalovánka. V rámci potřeby se občas účastním i natáčení televizní tvorby pro ČT (Labyrint 2, Labyrint 3, Můj strýček Archimedes...) atd. Během spolupráce se značkou mi jde o to, abychom si navzájem sedli. Také si velmi zakládám na profesionálním jednání z obou stran. Je to totiž naše nejlepší vizitka.

Najdi influencery jako Catherine Black

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Catherine Black pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.