Infl logo
domi_stasova  @domi_stasova

Dominika Stašová

Volám sa Dominika, na sieťach ma však všetci poznajú ako Domi. Mám 28 rokov, som certifikovaný tréner, nutričný coach, fyzioterapeut a v neposlednom rade mama troch dcér. Na sieťach sa venujem najmä nášmu lifestylu, cestovaniu, rodine, móde, pozitívnemu prístupu k životu. Učím ženy, že aj keď sa staneme matkami, naďalej sa máme venovať aj sebe a svojmu zdraviu. Ukazujem, že s deťmi sa dá čokoľvek, či už športovať, chodiť na turistiky, cestovať , zabávať sa. Taktiež sa venujem pozitívnemu prístupu k vlastnému telu, pretože fyzické zdravie môže fungovať len, ak je to psychické taktiež v poriadku. Môžete u mňa vidieť autenticitu, úprimnosť, radosť, osobnostný rast a najmä vďačnosť. To všetko chcem svoju komunitu naučiť, pretože to mení život k lepšiemu. Koniec koncov, sme to, na čo myslíme 🙂

Jak poznám, že má influencer Dominika Stašová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Dominika Stašová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Dominika Stašová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová