Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Mamablog

Pokud hledáte influencery, kteří se věnují mamablogu, jste na správném místě. V této kategorii najdete ty, kteří se rádi dělí o svůj život a názory. Sledujte jejich fotky a videa, které vám ukážou jejich rodinu, domov, práci, koníčky a další aspekty jejich života. Zjistěte, jaké jsou jejich oblíbené produkty, služby a trendy, které používají a doporučují pro sebe a své děti. Naučte se od nich, jak si zlepšit svůj životní styl, zdraví a sebedůvěru. Sledujte, jak se vypořádávají s různými výzvami a radostmi mateřství. Nechte se jimi inspirovat.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.