infl logo
Eliška Keliška  @eliska.keliska
Influencer / tvůrce obsahu

Eliška Keliška

Eliška Keliška  @eliska.keliska
Eliška Keliška  @eliska.keliska
Eliška Keliška  @eliska.keliska
Jsem aktivní redaktorka serveru Motosvet.cz a pomocí svých sítí podporuji komunitu holek, které jezdí offroad. Založila jsem aktivní skupinu HolkOFF a pořádám akce pro tato ďOFFčata. Mým cílem je skrze sebeprezentaci obrátit focus na holky v offu, protože stále máme v tomto odvětví hodně omezené možnosti, jak se obléknout/vybavit.
Podobní influenceři
  • Jsem inspirací pro všechny začínající motorkáře a hlavně motorkářky. Provádím své sledující mým motorkářským životem. Vedu je k plnění svých snů, předávám své zkušenosti, rady…

nebo se přihlaš a kontaktuj Eliška Keliška v interním chatu

Najdi influencery jako Eliška Keliška

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Eliška Keliška pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj Eliška Keliška v interním chatu