infl logo
Erika Eri Makeup  @erika_eri_makeup
Erika Eri Makeup  @erika_eri_makeup
Erika Eri Makeup  @erika_eri_makeup
Erika Eri Makeup  @erika_eri_makeup
Erika Eri Makeup  @erika_eri_makeup

Som beauty a fashion nadšenec, svojmu blogu sa venujem už pár rokov a svoju tvorbu primárne sústreďujem na Instagram a YouTube. Prevažne tvorím tutoriály, makeup, recenzie, módne inšpirácie a podobne. Ak ma chcete zaujať, zameriavam sa na kvalitné a cenovo dostupné produkty, ktoré môžem odporúčať svojim followerom ďalej.

Najdi influencery jako Erika Eri Makeup

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Erika Eri Makeup pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.