Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Líčení

Projděte naší širokou nabídku spoluprací s influencery, kteří se věnují líčení. Tato komunita zahrnuje nejen profesionální vizážisty, ale i nadšené amatéry, kteří sdílejí umění spojené s líčením. Jejich obsah zahrnuje tutoriály, tipy na produkty a kreativní výzvy pro sledující. S těmito influencery můžete očekávat inspirativní propojení se sledujícími, kteří mají zájem o kosmetiku a líčení. Jsou flexibilní a přizpůsobí svůj obsah potřebám značky, aby zajistili maximální relevanci pro vaši cílovou skupinu. Spolupráce s těmito influencery vám umožní vnést krásu, kreativitu a autentičnost do vaší marketingové strategie.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.