infl logo
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci
Honzík Lací  @Honziklaci

Honzík Lací

Takže kdo jsem a co dělám? V mých příspěvcích a článcích na blogu najdete většinou hovorovou češtinu. Možná mi sem tam ujede i nějaký to sprostý slovo a nějaká ta chyba. Za to se omlouvám, ale takhle mi prostě narostla pusa. Takže nejsem spisovatel, i když jsem vydal tři knihy a píšu blog. Nejsem fotograf, i když můj Instagram je plný fotek. Nejsem ani nejlepší kuchař, ač rád vařím, peču a vymýšlím si vlastní recepty. Nejsem ani žádný velký cestovatel a nejsem ani akademický malíř, i když jsem chodil na výtvarný obor a prodávám své obrazy. A taky nejsem žádnej řečník a stejně točím podcasty. Tohle všechno dělám... Chceš mě oslovit ke spolupráci? Tak si alespoň zjisti pár věcí o mě a zkus popřemýšlet, jestli to má cenu. 🤣 A to je celý... Páčko 💋

Najdi influencery jako Honzík Lací

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Honzík Lací pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.