infl logo
Honzík Lací  @honziklaci
Influencer / tvůrce obsahu

Honzík Lací

Sociální účty
Infl skóre
12

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Honzík Lací  @honziklaci
Honzík Lací  @honziklaci
Honzík Lací  @honziklaci
Honzík Lací  @honziklaci
Honzík Lací  @honziklaci
Honzík Lací  @honziklaci
Takže kdo jsem a co dělám? V mých příspěvcích a článcích na blogu najdete většinou hovorovou češtinu. Možná mi sem tam ujede i nějaký to sprostý slovo a nějaká ta chyba. Za to se omlouvám, ale takhle mi prostě narostla pusa. Takže nejsem spisovatel, i když jsem vydal tři knihy a píšu blog. Nejsem fotograf, i když můj Instagram je plný fotek. Nejsem ani nejlepší kuchař, ač rád vařím, peču a vymýšlím si vlastní recepty. Nejsem ani žádný velký cestovatel a nejsem ani akademický malíř, i když jsem chodil na výtvarný obor a prodávám své obrazy. A taky nejsem žádnej řečník a stejně točím podcasty. Tohle všechno dělám... Chceš mě oslovit ke spolupráci? Tak si alespoň zjisti pár věcí o mě a zkus popřemýšlet, jestli to má cenu. 🤣 A to je celý... Páčko 💋
nebo se přihlaš a kontaktuj Honzík Lací v interním chatu

Najdi influencery jako Honzík Lací

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Honzík Lací pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj Honzík Lací v interním chatu

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague