infl logo
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro
Jull Mitro  @jullmitro

Jull Mitro

Volám sa Juliána, ale zvyknú ma volať Jull. Venujem sa blogovaniu už pár rokov a na mojom blogu nájdete všelijaké líčenia, recenzie ale aj nejakú tu módu. Na mojom instagrame nájdete fotky s kozmetikou, keďže kozmetiku zbožňujem a nikdy jej nemám dosť, outfity, jedlá a výlety. Verím, že sa Vám tam budem páčiť a budem Vás inšpirovať.

Najdi influencery jako Jull Mitro

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Jull Mitro pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.