infl logo
Karin Little Love   @karin.littlelove
Karin Little Love   @karin.littlelove
Karin Little Love   @karin.littlelove
Karin Little Love   @karin.littlelove

Karin Little Love

Kosmetika je taková moje malá láska. Působím primárně na Tiktoku a Instagramu, kde mám beauty blog se zaměřením na aktuální trendy v oblasti krásy a zdraví.

Zajímavá témata také rozebírám na svém psaném blogu: Kosmetika s láskou


Svým sledujícím předávám mé osobní Know-how a cílem je, aby se cítili dobře a sebevědomě. Ráda také prozkoumávám novinky ve skincare problematice, vytvářím zajímavé makeup looky, přijímám challenge a další.

Najdi influencery jako Karin Little Love

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Karin Little Love pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.