infl logo
Kvetule_h  @Kvetule_h
Kvetule_h  @Kvetule_h
Kvetule_h  @Kvetule_h
Zdravím , jsem taková obyčejná holka co se ničeho nebojí v minulosti jsem jezdila rekreačně na motorce také jsem hodně sportovala. Co se sportu týče miluji ho dodnes . Mám ráda nové výzvy . Momentálně jsem maminka na mateřské se dvoumi dětmi . Mojí náplní co se práce týče věnuji se autolakýrnictví a sem tam různé něco vyrábím. Na sociálních sítích jsem stále aktivní žádná novinka mě neunikne 🙂
Twistshake

Najdi influencery jako Kvetule_h

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Kvetule_h pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.