Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Lenka.stastna  @lenka.stastna

Lenka Štastná


Jsem mladá maminka krásného 2 letého syna, aktivní jsem hlavně se synem, kdy občas doporučuji věci které mě i synovi padnou a jsou super 😊 například oblečení či botyjsem máma která chce pro svého syna to nejlepší ať jde o jeho bezpečí nebo zdravý život, podporuji protisměr ať se to líbí komu chce je to mé dítě a mé rozhodnutí, přeci jsme svobodná země a každý si muže dělat co chce. Žiju hlavně pro syna ❤️
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramlenka.stastna 3,500
0-100
0-100
Logo Tiktoklenka_1404 2,800
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Lenka.stastna?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Lenka Štastná relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Lenka Štastná míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Lenka Štastná najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.