Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Lowkostak  @lowkostak
Jmenuju se Jan Brunato. Jsem Ital, který mluví český (čeština je můj druhý jazyk), cestovatel a digitální nomád.Na svých sociálních sítích ukazuju lidem, jak cestovat levně, bezpečně, bezstarostně a v jejích standardu a jak se dá živit online.Je to 10 let, co aktivně cestuju, a 15 let, co se živím online.Na svých sociálních sítích a blogu dávám tipy jak cestovat levně, ukazují místa které navštívit, místa kde bydlet všechny náklady na takový život, jak se připravit na cesty a teď začínám ukazovat, jak se stát digitálním nomádem. 

Chceš spolupracovat s influencerem
Lowkostak?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.