infl logo
Lucie Šafránková   @Safrankova_lucie
Lucie Šafránková   @Safrankova_lucie
Lucie Šafránková   @Safrankova_lucie
Lucie Šafránková   @Safrankova_lucie

Lucie Šafránková

Ahoj, jsem Lucka, je mi 29 let a pracuji jako učitelka literatury. Ve svém volném čase se věnuji fitness a dalším sportovním aktivitám. Ráda fotím, jezdím na výlety, trávím čas s přítelem, rodinou a pejskem. Kromě toho mám ráda všemožné kreativní věci, líčení, kosmetiku a módu.


Na Instagramu ráda předávám tipy na výlety, motivuji (zejména ve fitness, ale nejen), ráda zkouším nové věci a předávám svou zkušenost dál (knihy, místa, kosmetiku, přístroje, apod.).


Najdi influencery jako Lucie Šafránková

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Lucie Šafránková pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.