Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Lucie Šafránková   @safrankova_lucie

Lucie Šafránková


Ahoj, jsem Lucka, je mi 29 let a pracuji jako učitelka literatury. Ve svém volném čase se věnuji fitness a dalším sportovním aktivitám. Ráda fotím, jezdím na výlety, trávím čas s přítelem, rodinou a pejskem. Kromě toho mám ráda všemožné kreativní věci, líčení, kosmetiku a módu. Na Instagramu ráda předávám tipy na výlety, motivuji (zejména ve fitness, ale nejen), ráda zkouším nové věci a předávám svou zkušenost dál (knihy, místa, kosmetiku, přístroje, apod.).
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramsafrankova_lucie 5,600
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Lucie Šafránková ?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Lucie Šafránková relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Lucie Šafránková míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Lucie Šafránková najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.