Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Fotografie

Projděte naši rozmanitou nabídku spoluprací s influencery, kteří se věnují fotografování. Tato skupina zahrnuje fotografy, umělce a technické odborníky. Jejich obsah zahrnuje experimenty s fotografií, učební materiály pro začátečníky a recenze fotoaparátů. S těmito influencery můžete očekávat propojení se sledujícími, kteří ocení kvalitní fotografický obsah. Jsou flexibilní a přizpůsobí svůj obsah potřebám značky, což zajišťuje maximální relevanci pro vaši cílovou skupinu. Spolupráce s těmito tvůrci obsahu v oblasti fotografování vám umožní vytvářet inspirativní obsah spojený s uměním zachycování okamžiků, a to prostřednictvím jejich jedinečného pohledu a dovedností v oblasti fotografování.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.