Infl logo

Fitness vybavení

Projděte naše pestré nabídky spoluprací s influencery, kteří se věnují fitness vybavení. Tato komunita zahrnuje nejen fitness trenéry a profesionály, ale také jednotlivce, kteří sdílí nadšení pro zdravý životní styl. Jejich obsah zahrnuje recenze na sportovní vybavení, inspirativní cvičební rutiny a tipy na výběr vhodného vybavení pro různé tréninkové potřeby. S těmito influencery můžete očekávat propojení se sledujícími, kteří hledají nové cesty k aktivnímu životu. Spolupráce s našimi influencery obsahu v oblasti fitness vybavení vám umožní nejen prezentovat produkty, ale také podporovat zdraví a pohyb ve spojení s kvalitním sportovním vybavením.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků