infl logo
market_kon  @market_kon
market_kon  @market_kon
market_kon  @market_kon
market_kon  @market_kon

market_kon

Jmenuji se Markéta a jsem velký milovník módy a jsem vším, čím jsem chtěla, nebo chci být. Dělám to, co mě baví a to je pro mě základ. Ráda inspiruji ostatní kolem sebe a vždy mě potěší, když mě mají lidi za vzor. Na svém instagramu sdílím své outfity, inspiraci a věci, které se mi líbí. Ráda podpořím i Vás, proto se neváhejte na mě obrátím a věřím, že si společně vytvoříme příjemný vztah v průběhu naší spolupráce. :)

Najdi influencery jako market_kon

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s market_kon pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.