Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Luxusní vlasová kosmetika

Tato kategorie je určena pro influencery, kteří se zajímají o vlasovou kosmetiku prémiové kvality a chtějí ji sdílet se svými sledujícími. Influenceři v této kategorii vám představí své oblíbené vlasové produkty, které jsou efektivní, šetrné a luxusní, a které používají pro péči o své vlasy, jejich výživu, ochranu, lesk a styling. Také vám představí různé značky, styly, techniky a trendy v oblasti luxusní vlasové kosmetiky, které vyzkoušeli nebo chtějí vyzkoušet, a které vám mohou pomoci najít ten správný produkt pro váš typ a stav vlasů.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.