Infl logo

Elektronika

V kategorii elektronika se setkáte s influencery, kteří mají nadšení pro elektronické technologie a zařízení. Elektronika je obor, který se neustále vyvíjí a přináší nové a zajímavé produkty, které nám usnadňují a zpříjemňují život. Influenceři v této kategorii vám představí nejnovější elektronické novinky, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky, fotoaparáty, televize, reproduktory, sluchátka, hodinky, herní konzole a další. Influenceři vám také ukážou, jak tyto produkty fungují, jak je používat, jak je porovnávat, jak je hodnotit, nebo jak je upravovat podle vašich preferencí.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.