Infl logo
  @mb.cko

Markéta Bělíková

Jsem Markét z Jablonce nad Nisou a mám psa Finna. Věnujeme se aktivnímu a zdravému životnímu stylu - s nadhledem. Jsme spíš "ambasadoři" Libereckého kraje. Jsme na svůj domov hrdí a nejen, že jsme tu aktivní i co se do pořádání akcí týče, ale téměř každý den jsme na běžkách, na kole, na sjezdovce nebo na tůře. Mám kombíka a pořád jezdíme navštěvovat i kamarády po celé ČR, hlavně v Krkonoších či na Šumavu. Jsme maloměšťáci, co kromě sportu ukazují i to naše hezký doma. Lidi nás mají podle mě rádi, protože si na nic nehrajeme a jsme tak trochu normální. Ke spolupracím přistupujeme zodpovědně a dáváme si na nich záležet, protože tak to podle nás, má být.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrammb.cko 10,000
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
?

Jak poznám, že má influencer Markéta Bělíková relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Markéta Bělíková míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Markéta Bělíková najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English