Infl logo

Lyžování

Lyžování je nejen sport, ale také způsob, jak si užít zimu, sníh a přírodu. Pokud hledáte influencery, kteří se zabývají lyžováním a rádi zkoušejí nové výzvy, jste na správném místě. V naší databázi najdete influencery, kteří se věnují lyžování pro začátečníky i pokročilé. Můžete zjistit, jaké lyžování je pro vás to pravé, jak se zdokonalit v technice, jak zvládnout obtížné terény a jak si zlepšit kondici. Můžete si také prohlédnout jejich fotky, videa, články a komentáře, kde ukazují, jak si užívají lyžování a jaké mají zážitky. Naše databáze vám pomůže najít ty správné influencery pro vaši spolupráci.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová