infl logo
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho
Matěj Šmucr - Matescho  @Matescho

Matěj Šmucr - Matescho

Jsem fotograf a cestovatel z Plzeňska. Ve fotografii se specializuji na lifestyle, cestování, outdoor, aut, krajinu. Snažím se splnit si své sny a učit se z každé příležitosti. Protože jsem nikdy nestudoval umění nebo fotografii, pokus a omyl byl můj způsob učení. Na začátku jsem měl možnost potkat spoustu úžasných lidí, kteří mě hodně naučili a pomohli mi utvářet své dovednosti. Vždy se maximálně snažím, aby spolupráce a výsledná tvorba uspokojila klienta, diváky, ale i mě, protože focení mě baví a proto se mu věnuji. Pokud bych tvorbě nevěnoval 100% raději zakázku odmítnu, protože nechci odevzdat odfláknuté dílo. Jsem otevřený všem novým možnostem a těším se na budoucí spolupráci.

Najdi influencery jako Matěj Šmucr - Matescho

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Matěj Šmucr - Matescho pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.