Infl logo
Michelle's Corner  @michellescornerblog

Micheala Kulhanová

https://www.michellescorner.sk/ Starostlivosť o pleť a marketing sú mojou najobľúbenejšou kombináciou. Už viac ako 5 rokov sa pohybujem v kozmetickom priemysle. Hovoríte si, že je to krátky čas? Za toto pre niekoho pomerne krátke obdobie som sa stretla s množstvom klientov, značiek, dodávateľov, výrobcov, kozmetických odborníkov a nadšencov, ktorí mi postupne predstavili úlomky z ich sveta. Okrem toho, že mi to prineslo množstvo cenných skúseností, zoznámila som sa s pozadím kometického priemyslu a klienti, ktorí to so mnou dotiahli až do dnešného dňa, ma nakopli k rozhodnutiu založiť si môj "kútik". V dnešnej dobe sa na každom kroku môžeme stretnúť s rôznymi fórami, na ktorých hľadáme rady na milióny tém. Hľadáme inšpirácie a tipy. Už dlhé roky ma zaujíma ženský svet a hoci som sa pôvodne venovala skôr ruskému jazyku, ktorý som študovala, nakoniec som zakotvila pri žurnalistike, Bratislava sa opäť stala mojim bydliskom a vytvorila som svoj vlastný blog Michelle's Corner.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Michelle's Corner?

Jak poznám, že má influencer Micheala Kulhanová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Micheala Kulhanová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Micheala Kulhanová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English