Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

mili.ramesse  @mili.ramesse

Miluška Ramešová


Ahoj všem! Jsem Miluška aneb naprostý nadšenec vaření, sociálních sítí a hlavně života! ❤️ Studuji obor multimédia na VŠE a jinak se na plno věnuji sociálním sítím. 📲 Ať už je to můj profil na sítích, nebo i má práce, kde se starám o TikTok účty firem. 💆🏻‍♀️ A co mě nejvíc vystihuje? Do všeho, ať už je to cokoliv, dávám srdíčko. ❤️
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrammili.ramesse 19,400
0-100
0-100
Logo Tiktokmili.ramesse 229,000
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
mili.ramesse?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Miluška Ramešová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Miluška Ramešová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Miluška Ramešová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.