Infl logo
Mňambezlepku.cz  @mnambezlepku

Veronika

Jmenuji se Veronika a jsem studentka gymnázia ve Šlapanicích u Brna. Mám spoustu zájmů. Učím se několik jazyků, hraji na piáno, sportuji a snažím se žít a jíst zdravě. Kromě toho musím od útlého věku držet přísnou bezlepkovou dietu, protože mám celiakii. V roce 2022 jsem se rozhodla, že pomůžu lidem v bezlepkové komunitě s tím, aby měli menší starosti, když mají potřebu se někde bezlepkově najíst mimo domov. Proto jsem založila a vedu neziskový projekt Mňambezlepku.cz. Do jednoho roku od spuštění našeho projektu jsme se v bezlepkové komunitě v České republice (a trochu i na Slovensku) stali jedním z nejznámějších bezlepkových projektů a lidé chodí k nám na portál www.mnambezlepku.cz hledat bezlepkové restaurace, cukrárny, kavárny, hotely, školní jídelny, anebo bezlepkové prodejny a bezlepkové produkty. Umožňujeme všem lidem z bezlepkové komunity zapojit se a sdílet své zkušenosti, vkládat nové záznamy a také recenzovat, a tím naši databázi rozšiřujeme a udržujeme aktuální. V rámci projektu Mňambezlepku.cz spolupracujeme s pacientskými organizacemi, odborníky na gastroenterologii a výživu a postupně se snažíme edukovat a zlepšovat prostředí české gastronomie, abychom bezlepkovým lidem usnadnili život. Vzhledem ke skutečnosti, že jsem svůj projekt rozjela ještě když mi nebylo 18 let, tak projekt Mňambezlepku.cz funguje pod firmou BRAVO CONSULTING, s.r.o., která patří mým rodičům, a která tento projekt podporuje a rodiče jsou mými rádci a v něčem mi také pomáhají. Mňambezlepku.cz funguje jako 3členný tým dobrovolníků se spoustou příznivců a podporovatelů. Pokud máte zájem podpořit naši vizi zlepšit prostředí v gastronomii a pomoci bezlepkovým lidem, rádi vás poznáme a pobavíme se s vámi o možné spolupráci.

Jak poznám, že má influencer Veronika relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Veronika míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Veronika najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků