Infl logo
Monika  @sponi.moni

Monika Papučová Šponiarová

Volám sa Monika . Mám 31rokov , dve deti , troch psov , tri mačky a jedného zajaca . K tomu pracujem home-office , mám vlastný tim ľudí , spravujem FB a IG stránky , som moderátorka nemenovaného portálu , opravujem topánky , starám sa o domácnosť , aktívne behám a teda nenudim sa . Som v znamení barana , takže asi každý hneď vie :) Deti ma za 7rokov naučili extra trpezlivosti a sebaovládanie si píšem za menom . Zdravý životný štýl , aktívny pohyb , príroda , biznis , zvieratká , vidiecky život a móda sú môjmu ❤️ Extra blízke . No , to čo má pri ňom najviac hreje , sú moje deti.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramsponi.moni 15,900
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Monika?

Jak poznám, že má influencer Monika Papučová Šponiarová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Monika Papučová Šponiarová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Monika Papučová Šponiarová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků