infl logo
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni
Monika  @sponi.moni

Monika

Volám sa Monika . Mám 31rokov , dve deti , troch psov , tri mačky a jedného zajaca . K tomu pracujem home-office , mám vlastný tim ľudí , spravujem FB a IG stránky , som moderátorka nemenovaného portálu , opravujem topánky , starám sa o domácnosť , aktívne behám a teda nenudim sa . Som v znamení barana , takže asi každý hneď vie :) Deti ma za 7rokov naučili extra trpezlivosti a sebaovládanie si píšem za menom . Zdravý životný štýl , aktívny pohyb , príroda , biznis , zvieratká , vidiecky život a móda sú môjmu ❤️ Extra blízke . No , to čo má pri ňom najviac hreje , sú moje deti.

Nu3o
lumia
Faberlic

Najdi influencery jako Monika

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Monika pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.