infl logo
Nataly Adameova  @natalyadameova
Nataly Adameova  @natalyadameova
Nataly Adameova  @natalyadameova
Nataly Adameova  @natalyadameova

Nataly Adameova

Ahojte, volám sa Nataly a môj instagram patrí medzi moje hobby. Prevažne sa venujem témam ako cestovanie, móda a lifestyle. Snažím sa byť autentická a prinášať inšpirácie, či už z oblasti módy, cestovania alebo zdravého jedla. Rada skúšam nové veci a tak som vždy veľmi rada, keď mám možnosť spolupracovať s novou značkou. Kreatívny prístup milujem a tak sa vždy teším, že môžem vymyslieť niečo nové:)

Najdi influencery jako Nataly Adameova

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Nataly Adameova pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.