Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

patricie_ma  @patricie_ma

Patricie Macelová


Ahoj, jsem studentkou mediálních studií a velkou milovnicí kosmetiky, módy a cestování. O zmiňovaných oblastech ráda píšu články nebo tvořím content na sociálních sítích. Ve svém volném čase ráda cvičím, nejčastěji Pilates, trávím momenty v kavárně nebo peču. Jsem zastánkyní toho, že je důležité se neustále vzdělávat a zkoušet nové věci, díky nimž se člověk může posouvat dál a také se něčemu přiučit. Z tohoto důvodu přijímám každou výzvu s nadšením, pokorou a přistupuji k ní s pečlivostí mnou vlastní.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrampatricie_ma 3,100
0-100
0-100
Logo Tiktokpatricie_ma 2,200
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
patricie_ma?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Patricie Macelová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Patricie Macelová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Patricie Macelová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.