Infl logo

Kavárny

Káva je pro mnoho lidí neodmyslitelnou součástí jejich dne. Někteří ji pijí pro povzbuzení, jiní pro potěšení. Káva má mnoho podob, chutí, vůní a účinků. Influenceři v této kategorii vás provedou světem kávy a ukážou vám, jak si ji co nejlépe užít. Na svých sociálních sítích vám představí různé kavárny, které navštěvují, ať už jsou to tradiční, moderní, alternativní nebo exotické. Také vám ukážou, jakou kávu si v nich objednávají, jak ji hodnotí a srovnávají. Influenceři v této kategorii vám také dají tipy, jak si připravit kávu doma, jaké nádobí a pomůcky používat, jaké kávy kupovat a jak je skladovat.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English