Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Coffee

Káva je jeden z nejoblíbenějších nápojů na světě. Je to zdroj energie, radosti a inspirace pro mnoho lidí. V této kategorii najdete influencery, kteří se zabývají kávou ve všech jejích podobách. Budete moci sledovat jejich cestu za objevováním nových chutí, aromat a zážitků s kávou. Influenceři vám představí různé druhy kávy, jako je espresso, cappuccino, latte, moka, frappé a další. Také vám ukážou, jak si připravit kávu doma, jaké nádobí a pomůcky používat a jak si vylepšit kávu různými přísadami. Navíc se dozvíte o historii, kultuře a zdravotních výhodách kávy.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.