Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Pavel Balek

66
Pavel Balek  @tntjukebox
aka @tntjukebox. Jsem fotograf - freelancer z nejjižnějšího koutu Čech a věnuju se focení svateb, interiérů a ve volném čase převážně krajiny. Spolupracoval jsem například s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu a stále spolupracuji s Českobudějovicko - Hlubocko, z.s. a Dronim.cz. Rád cestuji za levno, spím v autě/pod širákem, cpu se konzervama a prostě jsem rád venku. Dokonce se to snažím přiblížit i ostatním lidem v podobě blogu na mých stránkách, který se bude neustále rozšiřovat. Měl bych v budoucnu zájem prezentovat například outdoorový vybavení formou lifestyle fotek právě z reálnýho cestování. Nemám rád přetvářku a často vídám fotky, které se snaží zapůsobit na diváky právě tím, jak jsou "navoněné". To já nedělám. Chci, aby moje fotky byly reálný a aby tak i působily. A zároveň sebe samotnýho považuju za největšího hatera fejkových nebí a přidávání letících ptáků do fotek 😄 sry.

Chceš spolupracovat s influencerem
Pavel Balek?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.