infl logo
petra.ertlova.77  @@petra.ertlova.77
petra.ertlova.77  @@petra.ertlova.77
petra.ertlova.77  @@petra.ertlova.77
petra.ertlova.77  @@petra.ertlova.77

petra.ertlova.77

Jsem maminka na rodičovské dovolené a jsem dlouhodobě aktivní na instagramu, kde mám už vybudované určité množství svých sledujících. Můj profil je zaměřený na rodinu, cestování, různé typy a recenze. Ráda doporučuji produkty, se kterými jsem sama naprosto spokojená.

Najdi influencery jako petra.ertlova.77

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s petra.ertlova.77 pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.