Infl logo
sabi_motofreaks  @sabi_motofreaks

Sabina

Ahoj! Jsem Sabina a ráda bych se s vámi podělila o svou vášeň pro motorky. Miluji všechno, co se kolem nich točí. Ráda cestuji na motorce, objevuji nová místa, zajímavá ubytování a restaurace. Nicméně si také užívám ostřejší jízdu na okruhu, kde se mohu plně ponořit do adrenalinu a rychlosti. Snažím se neustále učit a zdokonalovat, ať už v jízdě na motorce nebo v péči o motorku, jako je základní údržba a opravy. Poslední dobou jsem se zaměřila i na točení videí o servisu na mé motorce, které mají velkou sledovanost. Nedílnou součástí motorky je ale i sport a trénování fyzičky, proto se věnuji i fitness a pohybuj obecně.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramsabi_motofreaks 2,800
0-100
0-100
Logo Tiktoksabi_motofreaks -
0-100
0-100
Logo Youtubesabi_motofreaks -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
sabi_motofreaks?

Jak poznám, že má influencer Sabina relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Sabina míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Sabina najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová