Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Simona Šimková

46
Simona Šimková  @symasimkova
Svůj profil zakládám na přirozenosti a interakci se sledujícími. Denně sdílím běžný život, ukazuji zákulisí své práce moderátorky i soukromého života. Formou stories často přidávám tipy na zdravé recepty, které vařím, či cviky, které cvičím. V rámci ukázky práce i soukromých aktivit prezentuji jak pečuji o vlasy, pleť i tělo. Jelikož reaguji na aktuální dění v mém životě, k tomuto se přidává aktuálně také těhotenství - tipy, co pořizujeme do výbavičky, kde sháním dané produkty, oblečení apod. Spolu s dalšími maminkami i tatínky sdílím své zkušenosti.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Simona Šimková?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.