infl logo
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu
Sova_huhu  @sova_huhu

Sova_huhu

Ahoj zdraví ťa Soňa z profilu sova_huhu kde denne zdieľam moj život. Som vegánka, mám vegánske bistro, milujem cestovanie a ukazujem zaujímavé miesta po celom svete a ľudom dávam tipy ako cestovať po krásnych miestach na vlastnú päsť a aké skvelé je plniť si sny…

Najdi influencery jako Sova_huhu

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Sova_huhu pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.