Infl logo
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak

Tomáš Dvořák

Ahoj, Jmenuji se Tomáš Dvořák, je mi 23 a pocházím z Kladna, ale hodně času jsem i v Praze. Jsem hobby fotograf a fotím už několik let. Nejsem žádný profesionál, jen kluk, co rád fotí a baví ho to. K fotografování používám zrcadlovku, dále jsem vybaven dronem i akční kamerkou. Skoro vždy fotím v exteriéru a s přirozeným světlem. Fotografování mám spojené hodně s cestování, fotím také ale i kreativní portrét, moderní architekturu, krajinu, cestovatelskou fotografii a pak občas i letectví. Letectví je další obor, který mi ovlivnil život, na letišti jsem vyrůstal jako malý kluk, v letectví jsem studoval a teď v tomto oboru i pracuji. Z hlediska fotografovaní se snažím aby fotky byli vždy něčím zajímavé či originální jako např. lokací, změnou objektivu, nápadem či úpravou fotografie. Nefotím podle žádných pravidel, ale podle zajímavých nápadů, svého pocitu a své kreativity. Vždy se snažím se aby fotky byli ve finále neobyčejně obyčejné. Nefotím jen podle svých představ a nápadů, ale dám prostor i druhé straně, tak abych byl spokojený já i druhá strana. Pokud Vás zajímá mé portfolio fotek, koukněte na můj instagram. Těším se na případnou spolupráci! S pozdravem Tom!

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramtomikdvorak 7,514
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Tomáš Dvořák?

Jak poznám, že má influencer Tomáš Dvořák relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Tomáš Dvořák míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Tomáš Dvořák najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová