Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
24

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Sociální účty
Ahoj, Jmenuji se Tomáš Dvořák, je mi 23 a pocházím z Kladna, ale hodně času jsem i v Praze. Jsem hobby fotograf a fotím už několik let. Nejsem žádný profesionál, jen kluk, co rád fotí a baví ho to. K fotografování používám zrcadlovku, dále jsem vybaven dronem i akční kamerkou. Skoro vždy fotím v exteriéru a s přirozeným světlem. Fotografování mám spojené hodně s cestování, fotím také ale i kreativní portrét, moderní architekturu, krajinu, cestovatelskou fotografii a pak občas i letectví. Letectví je další obor, který mi ovlivnil život, na letišti jsem vyrůstal jako malý kluk, v letectví jsem studoval a teď v tomto oboru i pracuji. Z hlediska fotografovaní se snažím aby fotky byli vždy něčím zajímavé či originální jako např. lokací, změnou objektivu, nápadem či úpravou fotografie. Nefotím podle žádných pravidel, ale podle zajímavých nápadů, svého pocitu a své kreativity. Vždy se snažím se aby fotky byli ve finále neobyčejně obyčejné. Nefotím jen podle svých představ a nápadů, ale dám prostor i druhé straně, tak abych byl spokojený já i druhá strana. Pokud Vás zajímá mé portfolio fotek, koukněte na můj instagram. Těším se na případnou spolupráci! S pozdravem Tom!
Poslední spolupráce
Canon
powerofamerica.cz
a kontaktuj Tomáš Dvořák v interním chatu.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague

F.A.Q.

Kolik influencerů je v databázi?

V databázi je 1256 samostatně zaragistrovaných influencerů, které můžete oslovit v interním chatu.

Profily influencerů jsou neustále aktualizovány.

Jsou influenceři v databázi zaregistrovaní nebo jde pouze o jejich seznam?

Všichni influenceři a tvůrci obsahu se do databáze zaregistrovali sami, takže je můžete kontaktovat přímo na Influ pomocí vnitřního chatu.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Kolik stojí přístup do databáze?

Pro influencery je registrace a přístup zdarma, pro značky a firmy přístup vychází na 549 Kč měsíčně.

Kdo stojí za infl.cz?

Provozovatel databáze infl.cz je Michael Polák, IČ: 87331918, sídlem U Uranie 1414/4, 17000 Praha.