infl logo
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak
Tomáš Dvořák  @tomikdvorak

Tomáš Dvořák

Ahoj, Jmenuji se Tomáš Dvořák, je mi 23 a pocházím z Kladna, ale hodně času jsem i v Praze. Jsem hobby fotograf a fotím už několik let. Nejsem žádný profesionál, jen kluk, co rád fotí a baví ho to. K fotografování používám zrcadlovku, dále jsem vybaven dronem i akční kamerkou. Skoro vždy fotím v exteriéru a s přirozeným světlem. Fotografování mám spojené hodně s cestování, fotím také ale i kreativní portrét, moderní architekturu, krajinu, cestovatelskou fotografii a pak občas i letectví. Letectví je další obor, který mi ovlivnil život, na letišti jsem vyrůstal jako malý kluk, v letectví jsem studoval a teď v tomto oboru i pracuji. Z hlediska fotografovaní se snažím aby fotky byli vždy něčím zajímavé či originální jako např. lokací, změnou objektivu, nápadem či úpravou fotografie. Nefotím podle žádných pravidel, ale podle zajímavých nápadů, svého pocitu a své kreativity. Vždy se snažím se aby fotky byli ve finále neobyčejně obyčejné. Nefotím jen podle svých představ a nápadů, ale dám prostor i druhé straně, tak abych byl spokojený já i druhá strana. Pokud Vás zajímá mé portfolio fotek, koukněte na můj instagram. Těším se na případnou spolupráci! S pozdravem Tom!

Canon
powerofamerica.cz

Najdi influencery jako Tomáš Dvořák

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Tomáš Dvořák pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.