infl logo
Zajicovafighter  @zajicovafighter
Zajicovafighter  @zajicovafighter
Zajicovafighter  @zajicovafighter
Zajicovafighter  @zajicovafighter

Zajicovafighter

Jsem několikanásobná mistryně ČR v boxu, vicemistryně Evropy v boxu, mistryně ČR a SK v MMA. Dále mám spoustu dalších ocenění v oblasti sportu i mimo něj. V dětství jsem se účastnila různých soutěží miss, na což už teď ale nemám bohužel čas.Kromě sportu a fitness se věnuji modelingu, fashion, beauty, cooking, lifestyle, animals, traveling...Trénuji box, MMA, fitness, bodybuilding...

Umím reprezentovat sportovní i módní značky, oblečení, obuv, sportovní doplňky a sportovní výživu. V rámci prezentace a lifestyle jsem již předváděla i auta, kola a motorky.Těším se na spolupráci. Věřím, že nebudete litovat.

Najdi influencery jako Zajicovafighter

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Zajicovafighter pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.