Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Zajicovafighter

70
Zajicovafighter  @zajicovafighter
Jsem několikanásobná mistryně ČR v boxu, vicemistryně Evropy v boxu, mistryně ČR a SK v MMA. Dále mám spoustu dalších ocenění v oblasti sportu i mimo něj. V dětství jsem se účastnila různých soutěží miss, na což už teď ale nemám bohužel čas.Kromě sportu a fitness se věnuji modelingu, fashion, beauty, cooking, lifestyle, animals, traveling...Trénuji box, MMA, fitness, bodybuilding...Umím reprezentovat sportovní i módní značky, oblečení, obuv, sportovní doplňky a sportovní výživu. V rámci prezentace a lifestyle jsem již předváděla i auta, kola a motorky.Těším se na spolupráci. Věřím, že nebudete litovat.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Zajicovafighter?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.