infl logo
Zuzumatka  @zuzumatka
Zuzumatka  @zuzumatka
Zuzumatka  @zuzumatka
Zuzumatka  @zuzumatka

Zuzumatka

Jsem maminka 3 krásných synů a v první vlně Covidu, ve třetím těhotenství, jsem se rozhodla sdílet svůj život na sítích. Maminkám se líbí moje otevřenost, loajálnost a smysl pro humor.

Co se týče spoluprací s jinými brandy, nespolupracuji s každým kdo se se mnou propojí. Produkty které promuji jsou součástí mého života a používala jsem je již dříve. Ráda, ale podpořím i menší a lokální značky, pomohu jim se dostat mezi další lidi.

Baví mě reels, focení a ráda vymýšlím jak oslovit publikum.

Najdi influencery jako Zuzumatka

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Zuzumatka pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.