Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Bio produkty

Influenceři v kategorii bio produkty se zajímají o výrobky, které jsou v souladu s přírodou a nezpůsobují žádné negativní dopady na životní prostředí. Bio produkty jsou výrobky, které jsou vyrobeny z ekologických a biologicky odbouratelných materiálů a nevyužívají žádné chemické procesy nebo složky. Bio produkty jsou také kontrolovány a certifikovány podle přísných kritérií, které zaručují jejich kvalitu a původ. Influenceři v této kategorii propagují bio produkty jako součást udržitelného a zodpovědného životního stylu a také vám ukážou, kde je můžete koupit.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.